Genel

Outlook kurulum

Outlook, Microsoft’un kullanıcılarına maillerini alabilmeleri, gönderebilmeleri amacıyla sunmuş olduğu hizmetlerin başında gelen bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde nerede olursanız olun maillerinize ulaşabilir, okuyabilir ve gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Outlook’u kullanabilmeniz için öncelikli olarak Outlook kurulum yapmanız gerekir. Kurulum oldukça basittir. Aşağıda size Outlook kurulumu nasıl yapılır en basit haliyle anlatalım istedik.

Kurulumu gerçekleştirilecek olan Outlook’un hangi sürüm olduğunun önemi yoktur. Çünkü hepsi birbirini destekler. Güncelleştirmedeki amaç korunmanın daha güçlü olmasına imkan sağlamaktır. Kurulumu yapmadan önce mutlaka bir mail hesabınızın olması gerekiyor. Çünkü bu maile yapılan gönderiler Outlook hesabınıza düşecektir.  Outlook hesabınıza şirket maillerinizi de bağlayabiliyorsunuz. Bunun için kendi firmanıza ait olan şirket mail adresini ve şifresini bilmeniz gerekir. Yazılımı bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza uygulamalar alanından indirdikten sonra gerekli olan alanları doldurmanız istenecektir. Aslında yapacağınız her adımda program ne yapmanız gerektiği hususunda size destek sağlayacaktır. Outlook kurulum ayarları konusunda kafanız karışırsa sitemizi ziyaret ederek kurulumu görselli anlatımdan okuyarak gerçekleştirebilirsiniz.

Outlook yalnız ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde kabul görmüş ortak bir posta alıcı ve göndericisidir. Bunun için kendi maillerinizde olsa uygulamayı kurabilir ve kolay kullanımı sayesinde gerekli olan tüm mail işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde kurulumla ilgili olarak merak ettiğiniz tüm ayrıntılar yer almaktadır. Yazılıma hangi araç üzerinden giriş yaparsanız yapın o cihaz üzerinden maillerinizi görebilir ve gönderebilirsiniz.

Lotusbet