Genel

2021 Oturma Odaları ve Yemek Masaları

Yüzlerce müşterinin tercih ederek olumlu yorumlara maruz bıraktığı online mobilya mağazacılık sistemi içerisinde en yeni kreasyon mobilya modelleri yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar yapılan satış miktarları gerekli departmanlar aracılığıyla incelendiği zaman ortaya çıkan grafiğe göre son zamanların en çok tercih edilen online mobilya mağazası konumunda olduğu apaçık ortadadır.

Onlarca hatta yüzlerce müşterilerden gelen teşekkür mesajları sonrasında 2021 yılına bomba gibi giriş yaparak yepyeni mobilya ürünlerini sizlerin huzuruna aynı adresten sunmaktadır. 2021 oturma odaları mobilya takımları yeni sezon kumaşlarıyla beraber leke tutmayan, tay tüyü adı verilen kaliteli kumaşların entegre edilmesiyle beraber nefis bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Mobilya tasarım işlemlerinde müşteri memnuniyeti ön planda işlem gördükten sonra isteğe bağlı olarak nasıl bir kanepe, oturma grubu veya yatak odaları modeli istediğinizi bildirerek farklı bir projenin sahibi olabilirsiniz.

Sosyal medya kullanımının hızla geliştiği günlerde özellikle Instagram sosyal platformu üzerinden siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşımı kolaylaştırmak adına adımıza açılmış olan resmi hesabımızı takip edebilirsiniz. Bazı zamanlarda yapılan kampanyalı ve indirimli ürün fırsatlarından haberdar olmak ve bu fırsatı ilk olarak siz duymak istiyorsanız e-bülten sistemine abone olmayı unutmayınız. Mutfak masaları ürünlerinde yapılan kampanyalar sizleri gerek sosyal medya platformları üzerinde gerekse online web adresinde beklemektedir. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için web sayfamız 128 bit SSL güvenli ile son derece yüksek güvenlik paketi ile korunmaktadır.

Lotusbet