Genel

Günümüzde Evlilik Siteleri Hala İşe Yarıyor mu?

Sitemiz, sadece Avrupa Türklerine hizmet veren ilk ve tek evlilik sitesidir. Evlilik sitesi, sadece gerçekten evliliği düşünen, evlilik yapmak isteyen ciddi insanları bir araya getirmektedir. Sitemiz ciddi insanları ayırabilmek için birçok kriterler ortaya koyar ve bu kriterlere uyulmasını titizlikle kontrol eder. Sitemiz sadece niyeti ciddi anlamda evlilik olan insanlar için oluşturulmuş, ciddi evlilik sitesidir.

Evlilik sitesi, diğer birçok evlilik sitelerinden ayrıcalıklı olarak, inanç konusunu bu hizmeti ile hiçbir şekilde ilişkilendirmez, inanç konusunu ticari bir meta haline getirmez. İnançların, eş seçme kriterlerinden biri olduğunu bilir, fakat bunun özelden iki kişi tarafından konuşulmasını uygun bulur. Bu sebeple sitemiz islami evlilik sitesi olarak tarif etmez. Her inançtan insana kucak açar.

Evlilik sitesi, bir arkadaşlık sitesi değildir. Arkadaşlık siteleri ile evlilik siteleri arasında önemli bir fark olduğu aşikardır. Evlilik siteleri, sadece evlilik amacı ile bir araya gelen insanlardan oluştuğu halde, arkadaşlık sitelerinde böyle bir zorunluluk yoktur. Bu sebeple sitemiz, kendisini bir ciddi evlilik sitesi olarak tanımlar. Sitemiz bir Türk evlilik sitesidir. Türkiye dışında yaşayan Türklere hizmet etmek için kurulmuştur. Türkçe konuşabilen, amaçları sadece evlilik olan her yaştan insana kapılarını açar. Evlilik sitesi, evlenmek istiyorum diyen, evlenmeye karar vermiş herkese kapılarını sonuna kadar açar. Evlenmek, aile kurmak, eş bulmak isteyen insanların bir araya geldiği bir evlilik merkezidir.

Lotusbet